Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DLA KOSZATNICZKI

( ilość produktów: 306 )

Koszatniczki to zwierzęta pochodzące z Ameryki Południowej. Przystosowane do życia razem z człowiekiem mogą stać się miłym i towarzyskim zwierzęciem domowym, dającym się łatwo oswoić.

Dla koszatniczek warto przygotować dość dużą klatkę, najlepiej wielopoziomową. Klatki dla gryzoni, dostępne w sklepie cziko.com.pl dają możliwość łączenia modułowego i dokładania kolejnych półek.

Dostosowując odpowiednie podłoże, proponujemy trociny, siano oraz inne rodzaje ściółek higienicznych, zapewniające dużą chłonność i neutralizację nieprzyjemnych zapachów.

Niezbędne artykuły dla zwierząt takie jak miseczka na pokarm, paśnik czy poidełko na wodę są również dostępne w naszym sklepie, a właściwie dobrane do potrzeb koszatniczki, zapewnią jej komfortowe warunki życia.

Koszatniczki z racji swoich uwarunkowań genetycznych mają skłonność do cukrzycy, dlatego proponowany przez nas pokarm jest przygotowany z myślą o ich szczególnych potrzebach. Aromatyczne zioła dla koszatniczki, przysmaki w postaci suszonych warzyw czy mieszanki suszonych roślin, będą dla tych sympatycznych gryzoni wartościowym pożywieniem. Pożyteczną przekąskę stanowią gałązki drzew liściastych, wspomagające ścieranie stale odrastających zębów gryzoni.

Polecamy także zabawki dla gryzoni, stymulujące ich aktywność fizyczną oraz intelektualną, jak i zabawki w formie jadalnej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-20
Wymiary są mniejsze niż są podawane, niestety
2024-02-14
szybko i fachowo polecam
pixel