Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria dla królika

( ilość produktów: 86 )

Kiedy kompletujemy wyprawkę dla królika, warto zaopatrzyć się w kilka przydatnych akcesoriów. Poza klatką, podłożem, zapasem sianka i pokarmu, przydadzą się akcesoria dla naszego nowego pupila. W tym dziale znajdziesz różne przydatne gadżety, dzięki którym opieka nad królikiem będzie prostsza, a życie Twojego uszaka – szczęśliwe i komfortowe. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz specjalistyczne akcesoria do opieki nad królikiem: transporter, kuwetę, poidełko, miseczkę i zabawki. W ten sposób możesz w jednym miejscu skompletować wszystko, czego potrzebuje królik. Wybierz to, co przyda Ci się podczas opieki nad uszakiem lub po prostu uszczęśliwi Twojego pupila – a potem zamów wygodnie w Cziko! Szeroki wybór i korzystne ceny z pewnością sprawią, że zakupy dla futrzanego ulubieńca będą jeszcze przyjemniejsze.

Akcesoria dla królika – co warto kupić dla pupila?

Podstawowe akcesoria dla królika odgrywają ważną rolę w życiu naszego pupila: sprawiają, że opiekun może zaspokoić wszystkie potrzeby swojego zwierzaka i zapewnić mu odpowiednie warunki do życia. Warto zaopatrzyć się w większość niezbędnych przedmiotów jeszcze przed przyniesieniem królika do domu, jednak wielu właścicieli dokupuje brakujące akcesoria po czasie, zauważając, że z nimi opieka stanie się łatwiejsza, a życie króliczka – jeszcze bardziej komfortowe. Warto zamówić dla królika kuwetę, transporter, poidełko, miseczkę, domek, zabawki (np. tunel lub kulę, z której wysypują się smakołyki) oraz obcinacz do pazurków. Dzięki temu nasz nowy pupil już od pierwszych chwil będzie miał najlepszą opiekę, a właściciel znacznie ułatwi sobie zadanie. Przykładowo, poidełko dla królika zapewni naszemu pupilowi czystą, świeżą wodę przez cały dzień, co w przypadku tych zwierząt jest szczególnie ważne. Uszaki mogą czasem rozlać wodę umieszczoną w miseczce, tymczasem poidełko wystarczy zawiesić na klatce, by mieć pewność, że nasz pupil ma stały dostęp do wody.Transporter dla królikaTen praktyczny gadżet przyda się już pierwszego dnia – kiedy będziemy chcieli przynieść królika do domu. Zadbajmy o to, by transporter był odpowiednio duży i pomieścił naszego królika zarówno pierwszego dnia, jak i za parę lat, gdy zwierzak urośnie. Transporter to specjalny plastikowy pojemnik do przenoszenia zwierzaka, który pozwala na bezpieczne przewożenie królika, uniemożliwiając mu ucieczkę, a równocześnie ogranicza dostęp bodźców z zewnątrz, zmniejszając stres u naszego pupila. Transporter będzie niezbędny również podczas wizyt u weterynarza.Kuweta dla królika

Czy wiesz, że królika można nauczyć korzystania z kuwety? To bardzo cenna umiejętność, która ułatwia życie opiekunowi, a samemu uszakowi zapewnia znacznie bardziej higieniczne warunki do życia. Wystarczy umieścić kuwetę w jednym narożniku klatki lub kojca, wypełnić ją żwirkiem (np. drewnianym) i przenosić do niej odchody królika oraz zapach moczu (możemy zetrzeć go chusteczką z miejsca, w którym królik się załatwi, a następnie położyć ją w kuwecie). Kuweta dla królika ułatwia sprzątanie po pupilu – wystarczy wyjąć ją z klatki, opróżnić i nasypać świeżego żwirku. W efekcie nie musimy sprzątać całej klatki lub wybiegu, a ściółka dla królika staje się znacznie bardziej wydajna. Co więcej, unikamy nieprzyjemnego zapachu z klatki. Te zalety sprawiają, że coraz więcej osób uczy króliki korzystania z kuwety.

Zamów akcesoria dla królika w sklepie zoologicznym Cziko

Poidełko, miseczka, paśnik i oczywiście domek lub inna kryjówka – to podstawowe wyposażenie klatki, które znajdziesz w naszym sklepie. Zaopatrz się również w transporter i kuwetę, a opieka nad uszakiem stanie się znacznie prostsza i jeszcze przyjemniejsza. Wszystko, czego potrzebujesz do zajmowania się swoim pupilem i stworzenia mu idealnych warunków do życia, czeka na Ciebie w sklepie zoologicznym Cziko. Zamów wygodnie online niezbędne akcesoria dla królika, aby otrzymać dostawę do domu lub paczkomatu. Pamiętaj również o uzupełnieniu zapasów sianka, karmy lub żwirku oraz o przysmakach dla swojego pupila. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 476 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybka realizacja, łatwy kontakt
2024-06-10
Sprawnie i szybko
pixel