Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Preparaty dla psa

( ilość produktów: 208 )

Czasami psy, tak samo jak ludzie, potrzebują wsparcia zdrowia fizycznego i psychicznego. Obowiązkiem opiekuna jest wyłapywać momenty, w których pies gorzej się czuje i poszukiwać rozwiązania. Pierwszym oczywistym krokiem powinno być zabranie psa do lekarza weterynarii, a w przypadku problemów z zachowaniem – szukanie źródeł problemów i konsultacja z behawiorystą. W przypadku problemów zdrowotnych lub behawioralnych często dużą pomocą okazują się gotowe preparaty dla psa – w formie płynów, tabletek, proszku, pasty, a nawet – obroży nasączonej odpowiednimi substancjami. Rozejrzyj się i sprawdź, ile przydatnych preparatów czeka na psiaki w sklepie zoologicznym Cziko.

Preparaty dla psa – szeroki wybór i duże możliwości

Producenci prześcigają się w tworzeniu preparatów, które mogą wspierać zdrowie naszych psów. To bardzo duże ułatwienie dla właścicieli, którzy mogą uzupełnić ewentualne niedobory w diecie czworonoga lub wesprzeć jego zdrowie, gdy jest to konieczne. W naszym sklepie Cziko są dostępne różne suplementy diety i preparaty dla psów, m.in.:

  • Witaminy dla psa (bardzo wartościowe w przypadku choroby, psów zaniedbanych, suczek w ciąży i karmiących oraz szczeniąt na intensywnym etapie wzrostu), np. Krople EUROWET Wita-Vet Junior + Adult, przysmaki funkcjonalne BRIT Vitamins Puppy, MIKITA Megavit Pet Calcium - preparat witaminowy dla psa, DR SEIDEL Flawitol - preparat witaminowy dla psa seniora.
  • Preparat na stawy dla psa (idealny dla psich seniorów, psów ras dużych i olbrzymich oraz wszystkich psiaków, które mają problemy ze stawami), np. SCANVET Arthroflex Canine, VETEXPERT ArthroVet Complex, VETFOOD BB & Recovery Balance.
  • Preparat na problemy trawienne, np. EUROWET Probiotyk Dla Psa, MIKITA Megavit Rumen Tabs, VETFOOD Amylactiv Digest, VETEXPERT TriDigest.

Pamiętaj jednak, że podawanie psu preparatów witaminowych NIE zastąpi wizyty u weterynarza, a wprowadzenie suplementów diety warto skonsultować z zaufanym lekarzem weterynarii lub behawiorystą. Specjalista określi, czy pies na pewno potrzebuje wsparcia w postaci suplementów i jak długo należy je stosować.

Co to jest obroża feromonowa dla psa?

Wśród gotowych preparatów dla psów w sklepie zoologicznym Cziko znajdziesz także obrożę feromonową lub feromony dla psa w formie ewaporyzatora. Jak to działa? Obroża feromonowa jest nasączona specjalnymi substancjami, które przypominają feromony wydzielane przez suczkę w okresie karmienia szczeniąt. W efekcie działa na psa uspokajająco, wyciszająco i równoważy jego emocje. Obroża tego typu może być doskonałym wsparciem w momentach stresujących dla psa – np. na etapie nauki samodzielnego zostawania w domu czy podczas sylwestrowej nocy. Jest bezpieczna i prosta w stosowaniu, nie powoduje skutków ubocznych, a przy tym może stanowić wsparcie na etapie rozwiązywania problemów behawioralnych.

Obroże uspokajające to np. ADAPTIL Calm On the go, BEAPHAR Calming Collar Dog, Dr Seidel obroża adaptacyjna. Obrożę dobieramy do obwodu szyi pupila. Jeśli zamiast obroży wybieramy ewaporyzator, powinniśmy umieścić go jak najbliżej miejsca, w którym pies spędza większość czasu (np. blisko legowiska).

Wybierz preparaty dla psów dostępne w sklepie zoologicznym Cziko

Dzięki preparatom dla psów – witaminom, probiotykom, suplementom różnego rodzaju, a nawet feromonom, możemy dbać o zdrowie naszych psów bardziej kompleksowo niż kiedykolwiek. Warto jednak korzystać z preparatów z głową i stosować się ściśle do zaleceń producenta lub lekarza weterynarii. Wtedy w pełni wspieramy zdrowie i dobre samopoczucie naszego pupila, a równocześnie mamy pewność, że nie zaszkodzimy naszemu ulubieńcowi. Sklep zoologiczny Cziko jest bogato wyposażony w preparaty różnego typu – chcemy w ten sposób ułatwić właścicielom psów dostęp do witamin i minerałów, które często są potrzebne „na już”. Dzięki temu, w razie konieczności, możesz szybko zamówić potrzebne witaminy lub suplementy i otrzymać je z dostawą do domu lub paczkomatu. Sprawdź, które preparaty okażą się przydatne dla Twojego psa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 436 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Pani która mnie obsługiwała była bardzo miła udzieliła mi wszelkich informacji dotyczących kagańca pomogła mi w wyborze jestem bardzo zadowolona z obsługi. Przesyłka błyskawiczna.
2024-05-14
Szybka dostawa Polecam :)
pixel