Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DLA SZYNSZYLA

( ilość produktów: 414 )

Szynszyle to zwierzęta, żyjące w naturalnych warunkach na terenie Ameryki Południowej. Wyróżniającym je atutem jest piękne, lśniące futro. Gryzonie, żyjąc w domu człowieka, potrzebują odpowiedniego dla siebie miejsca, sprzyjającego ich dużej aktywności.

Oferowane przez nas klatki dla gryzoni, dają możliwość łączenia modułów i tworzenia pięter, co dla szynszyli jest okazją do uwielbianego przez nie skakania i wspinaczki.

Wyposażenie klatek w miski, poidła, drabinki, tunele, hamaki czy zabawki zapewni gryzoniom komfort życia oraz niezbędny ruch i rozrywkę. Drewniany domek da schronienie i chwile odosobnienia, a paśnik będzie miejscem na potrzebne w codziennej diecie siano.

W naszym sklepie zoologicznym online cziko.com.pl proponujemy zróżnicowane pożywienie dla szynszyli dostarczające im niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów, a także dające możliwość ścierania stale odrastających zębów (ALEGIA Dental pokarm dla szynszyli, ALEGIA gałązki dla gryzoni).

W przypadku niedoborów witaminowych, warto sięgnąć po preparaty, przygotowane specjalnie z myślą o gryzoniach (DOLFOS Rodevit Multi Drink)

Zachowanie odpowiedniej czystości w klatce ułatwia stosowanie żwirków higienicznych. Specjalne ściółki i trociny, doskonale chłoną wilgoć i wiążą nieprzyjemne zapachy, a dodatek kompozycji zapachowych odświeża powietrze wokół klatki (CHIPSI Green Apple - trociny jabłkowe).

W swoim naturalnym środowisku, szynszyle oczyszczają skórę i sierść podczas kąpieli pyłowych. Na półkach sklepu zoologicznego Cziko, znajduje się specjalny pył kąpielowy dla szynszyli – PUCEK, przygotowany z surowca, pochodzenia wulkanicznego, który łagodnie usuwa zanieczyszczenia ze skóry gryzoni, a wnikając w strukturę sierści, sprawia, że staje się ona czysta i nabiera puszystości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 292 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-26
Super
2024-02-21
Bardzo szybka dosrawa, jestem bardzo zadowolona.
pixel