Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Adresówka dla psa

( ilość produktów: 8 )

Szczegół, ale jaki istotny! Kiedy kompletujesz wyprawkę dla swojego pupila, z pewnością chcesz zadbać o wszystko, w tym o akcesoria spacerowe: wygodną obrożę lub szelki, dopasowaną smycz, zapas woreczków na psie odchody, kaganiec i ubranka w razie potrzeby. Do kompletu brakuje jeszcze jednej rzeczy: adresówki dla psów. To najmniejszy element, a jednak dzięki niemu zwiększamy bezpieczeństwo czworonoga w razie zgubienia. Zadbaj, by Twój pies zawsze miał na sobie adresówkę, gdy opuszcza dom i ciesz się bezpieczniejszymi spacerami ze swoim ulubieńcem. W sklepie zoologicznym Cziko czekają adresówki, które wystarczy uzupełnić danymi. Wybierz dowolny model dla swojego pupila i zamów go poniżej, a potem przypnij do obroży lub szelek. 

Adresówka dla psa – prosty sposób na bezpieczeństwo

Adresatka dla psa to mały przedmiot, przyczepiany do obroży lub szelek, dzięki któremu jest możliwe zidentyfikowanie zwierzęcia oraz odnalezienie jego właściciela w przypadku zgubienia. Informacje podane na adresówce powinny ułatwić kontakt z opiekunem czworonoga (zwykle podajemy na niej imię psa oraz numer telefonu właściciela). Zdarza się, że nawet najgrzeczniejsze psiaki po prostu znikają – przestraszą się czegoś na spacerze, poczują trop lub zapomną o całym świecie podczas beztroskiej zabawy. Bez względu na to, jak posłuszny jest nasz czworonóg, zawsze warto wyposażyć go w adresówkę – ten niewielki przedmiot umożliwia szybkie odnalezienie właściciela i bezpieczny powrót pupila do domu.

Adresówki przybierają różne kształty. Są lekkie i niewielkie, powinny być również trwałe i odporne na działanie wody, mrozu czy brudu. Dobrym pomysłem są adresówki metalowe w formie małych, zamykanych schowków, w których umieścimy karteczkę z ważnymi informacjami. Taka adresówka dla psa sprawdzi się zarówno w przypadku dużych czworonogów, jak i najmniejszych zwierzaków – ras miniaturowych oraz szczeniąt. Nie przeszkadza pupilowi, nie wydaje zbyt głośnych dźwięków, a w niebezpiecznej sytuacji, jaką jest dla psa zaginięcie, może przekazać pierwszej napotkanej osobie najważniejsze informacje i od razu zasygnalizować, że pies ma właściciela – co również zachęca do udzielenia mu pomocy.

Świecąca zawieszka dla psa do obroży

Podobna do adresówki dla psów, ale jej funkcja jest inna – świecąca zawieszka to prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa podczas spacerów po zmroku. Zwiększa widoczność naszego czworonoga, a równocześnie samego właściciela, ułatwia także zlokalizowanie psiaka, gdy spuszczamy go ze smyczy. Zawieszkę tego typu możemy umieścić na obroży lub szelkach razem z adresówką lub niezależnie od niej. W ten sposób możemy zadbać o to, by nasz pupil był widoczny już z daleka – dla nas i dla innych. Dzięki temu może uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze, takich jak potrącenie przez samochód, a opiekun cały czas ma ulubieńca na oku i nie musi stresować się, gdy w ciemnościach pupil nieznacznie się oddali.

Co napisać na adresówce dla psa?

Zwykle na adresówce podajemy imię psa oraz numer telefonu do właściciela. Zadbajmy o to, by informacje były czytelne. Czasem możemy podać również: drugi numer telefonu do kontaktu, informację o czipie (np. mam czip!), chorobie psiaka lub przyjmowanych przez niego lekach. Jeśli chcemy zawrzeć na adresatce więcej informacji, warto wybierać adresatki Trixie, w formie małego, metalowego schowka, w którym umieścimy zwiniętą karteczkę z informacją.

Zamów adresówkę dla psa w Cziko i zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Bez względu na rasę, wiek i stopień wyszkolenia Twojego pupila, adresówka dla psa powinna być obowiązkowym elementem wyposażenia podczas każdego wyjścia z domu. To znacznie ułatwi identyfikację czworonoga w razie zgubienia (lub kradzieży). Adresówki Trixie dostępne w sklepie zoologicznym Cziko występują w kilku wersjach, dzięki czemu każdy może dopasować adresówkę do potrzeb własnego pupila oraz swojego gustu. Zadbaj o to, by podczas kompletowania wyprawki dla psa nie zabrakło w niej adresówki. Ten drobiazg to przejaw świadomej opieki nad psem i troski o jego bezpieczeństwo. Wybierz jeden z modeli dostępnych w Cziko i zamów go wygodnie online. Zapraszamy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
Polecam
2024-06-09
szyka i profesjonalna dostawa,-obsluga.
pixel